JAUNS BIM “SINIAT‘E”!

Nowy BIM w Siniat! 

BIM programmatūra ir ļāvusi projektētājiem samazināt projektēšanas kļūdas un raiti pārvaldīt projektus, bet tas ir samazinājis atkritumu daudzumu, ietaupījis laiku un citus svarīgus resursus visa būvniecības procesa laikā. Negatīvās ietekmes uz vidi un ierobežotās teritorijas dēļ investoriem tas kļuva svarīgi, tiecoties optimāli izmantot esošos resursus. Daudzu attīstīto valstu, piemēram, ASV, Lielbritānijas vai Somijas valdības piespieda investorus izmantot BIM tehnoloģiju, īstenojot publiskās un privātās investīcijas. Tāpēc projektēšana, izmantojot BIM tehnoloģiju, kļūst par svarīgu visa būvprojekta nosacījumu. Domājams, ka BIM tirgus strauji augs 2017.–2025. gadā.

PAMATA TENDENCES:

  • Pētniecība un attīstība inovatīvu lietojumu virzienā
  • Labvēlīgas valdību iniciatīvas un BIM risinājumu pieprasījumu veicinošas programmas
  • Pēdējie lietotāji, kuri izmanto BIM risinājumus, lai iegūtu konkurētspējīgas priekšrocības tirgū
  • Lielas sākotnējās izmaksas un speciālu zināšanu neesamība apgrūtina BIM tirgus izaugsmi noteiktos sektoros

Viens no nedaudzajiem iekšējās apdares plākšņu ražotājiem – “Siniat” – sistemātiski atbilst šīm tendencēm. Mūsu grupa pastāvīgi atjauno un modernizē BIM risinājumus. Ieviešam jaunas funkcijas, radām jaunas iespējas, pievienojam “mākslīgā progresa” noti , lai atbilstu šodienas projektēšanas augstākajiem standartiem. Mūsu sagatavotie 42 risinājumi, kas ir saistīti ar starpsienām, griestiem vai pārsegumiem, ir vienkārši turpmākai kārtošanai: tie sniedz iespēju individuāli uzprojektēt sistēmu atbilstoši konkrētām projekta prasībām. “BIM Siniat” bibliotēku funkcionalitāte ļauj brīvi konfigurēt sienu vai piekaramos griestus, veikt savienojumus vai izveidot atveres bez būtiskas profilu atstarpju kārtošanas ar rokām vai papildu konstrukciju projektēšanas. Jaunās detaļas paveiks to visu mūsu vietā.

Turklāt mūsu jaunākie risinājumi ir papildināti ar automātisku visu projektā izmantoto “Siniat” sistēmu elementu nolasīšanas funkciju – plākšņu m2, tērauda profilu m3, ģipša maisījumu kg un dažādu piederumu – skrūvju, savienojumu, pakaramo u.c. Tāpēc šodien varam vienkārši un ātri aprēķināt aptuvenās Jūsu izvēlētās konfigurācijas materiālu izmaksas, ņemot vērā, piem., tikai vienu sienu, visu telpu, jebkuru stāvu vai visu ēku. Tādējādi ietaupām laiku, bet projektēšana, izmantojot jaunās “Siniat” bibliotēkas, ir patiesi vienkārša un patīkama!