Tirdzniecības centrs "Bronowice"

Krakova, Polija
Pāriet Uz:

  • Komerciālās ēkas
  • Auchan
  • Quadrum S.A.
  • 11/30/2013

Tirdzniecības centrs Bronowice ir otra lielākā tirdzniecības galerija Krakovā ar kopējo platību 60 000 m². Klientu rīcībā ir vairāk kā 150 tirdzniecības un pakalpojumu punktu, veikalu, kafejnīcu un restorānu. Galerija uz citu šāda veida objektu fona izceļas ar bagātīgu kultūras un izklaižu sfēras piedāvājumu, tostarp, tādas telpas kā Tēlotājmākslas akadēmija, Valsts muzejs, studentu kinoteātris Mikro un bibliotēka.

Siniat izmantošana celtniecības procesā tika apstiprināta pēc rūpīgas statikas dokumentu analīzes. Turklāt 90% sausās apbūves tikusi realizēta ar Siniat materiāliem (ieskaitot veikaliņu interjera dizainu). Ārējo autostāvvietu nodalījumi tikuši izgatavoti, izmantojot plāksnes NIDA Hydro (noturīgas pret nelabvēlīgu laikapstākļu ietekmi)

"Pateicoties arhitektu oriģinālajai jūgendstila koncepcijai, šī vieta ieguva vizuālu vieglumu un neatkārtojamu vidi. Īpaša uzmanība tika pievērsta drošības jautājumiem – investors izvēlējās paaugstināta drošības līmeņa risinājumus (piem., visi griesti tika piekārti uz NIDA nonija iekaramajiem griestiem un griestu profili tika izvietoti ar samazinātu atstatumu)."

Janusz Jamka, Doradca Techniczny
Siniat

Siniat Pie Jums