Viesnīca "Arłamów"

Ustrzyki Dolne, Polska
Pāriet Uz:

  • Viesnīcas
  • 360 mln PLN
  • Viesnīca "Arłamow"
  • Wacław Matlok, Magdalena Danewicz Matlok

Arłamów ir komfortabla četrzvaigžņu viesnīca Beščadi kalnu masīvā un viena no vislielākajām viesnīcu investīcijām Polijā. Viesnīca tikusi izvietota kalna galā, Karpatu gāršas ielokā, ar 254 numuriņiem. Tā ir tūristu bāze, biznesa tikšanās un konferenču vieta un, ņemot vērā plašo sporta un SPA wellness centru, tā ir saistoša vieta sporta aktivitāšu cienītājiem.

Viesnīcas Arłamów komplekss sastāv no divām savstarpēji savienotām daļām – jaunās un modernizētās vēsturiskās daļas – rezidences - kurā 1982. gada karastāvokļa laikā tika internēts pats Lehs Valensa. Arłamów ir vienīgais viesnīcu komplekss Polijā, kas aprīkots ar privāto lidlauku (atrodas 14 km attālumā) un trīs helikopteriem, kas izvietoti tiešā viesnīcas tuvumā. No arhitektoniskā viedokļa viesnīca ir ieturēta kalniešu celtniecības stilā, par ko liecina, citu starpā, slīpie jumti un koka apdares elementi ēku fasādēs.

“Šai vietai ir sava vēsture, un vienlaikus tā ir viena no lielākajām Polijas viesnīcām. No vienas puses, radās nepieciešamība pielāgot esošās vēsturiskās ēkas, bet, no otras puses, vajadzēja no pašiem pamatiem izveidot galvenās viesnīcas daļu kopā ar iespaidīgu atpūtas zonu. Investīcija prasīja no mums īpaši rūpīgu attieksmi pret risinājumu izvēli. Viesu pozitīvās atsauksmes ir mūsu un partneru labi izpildītā darba mēraukla.”

Mirosław Śliż, Doradca Techniczny
Siniat

Siniat Pie Jums