Krakovas Kongresu Centrs „ICE”

Krakova, Polija
Pāriet Uz:

  • Kultūras centri
  • 357 mln PLN
  • Gmina Miejska Kraków
  • Temex
  • 10/14/2014
p>Krakovas Kongresa centrs „ICE” ir moderna konferenču un kultūras pasākumu norises vieta. Centra celtniecība ilga gandrīz 5 gadus un jau no sākuma bija pieskaitāma pie Mazpolijas vojevodistes svarīgākajām investīcijām. Trīs galvenās Kongresa centra zāles kopumā paredzētas 3200 apmeklētājiem. Ēka, kopš tās atklāšanas brīža 2014. gada oktobrī, ir kļuvusi par neskaitāmu kongresu, koncertu, teātra uzvedumu un izstāžu norises vietu. Centra projekts ir Krakovas arhitektu Kšištofa Ingardena un Jacka Ewy, kā arī Tokijas projektēšanas biroja Arata Isozaki Associate sadarbības rezultāts. Ievērības cienīga ir ne tikai ēkas funkcionālā sfēra, bet arī inovatīvi arhitektoniskie risinājumi un prestiža atrašanās vieta – ar skatu uz Vāveles pili. Kā atzinība ieguldītajai investīcijai izrādījās visaugstākās klases 5- zvaigžņu novērtējums starptautiskā konkursa The International Property Awards kategorijā – vislabākais arhitektoniskais projekts.

Lai gan visa ēka ir pilsētas biznesa un kultūras vizītkarte, neapšaubāmi vislielākā auditorija (iekļauj 1915 vietas) ir pelnījusi īpašu atzinību. Pirmo reizi zālē ir pielietots “daļēja vīna dārza” (skatuvi no trim pusēm iekļauj sēdvietas) izvietojums. Patiecoties šim un vēl citiem risinājumiem, šī ir viena no pasaules labākajām koncertzālēm.

Siniat ICE Kraków Congress Centre Installation Small
70 000 m2 NIDA ģipškartona plākšņu

Tik daudz plākšņu tika izmantots Krakovas Kongresu centra “ICE” būvniecībā. Šis skaits atbilst Ēģiptes Gīzas piramīdas pamatnes laukumam apvienojumā ar diviem futbola laukumiem.

Tāds objekts, kā Krakovas Kongresu Centrs „ICE” vienmēr rada izaicinājumu no projekta puses un tam ir nepieciešami novatoriski risinājumi.

Janusz Jamka, Doradca TechnicznySiniat

"Tāds objekts kā Kongresu centrs “ICE” vienmēr ir izaicinājums projekta īstenošanas jomā un prasa novatoriskus risinājumus."

Janusz Jamka, Doradca Techniczny
Siniat

Siniat Pie Jums