Modernas Siniat lentes

Siniat 14.04.2019

Modernas Siniat lentes
Modernas Siniat lentes

Katra detaļa ir svarīga. Jo tuvāk darba beigām, jo vairāk tās izgaismojas. Precizitāte ir svarīga nevis centimetros, bet pat milimetros vai to daļās. Apdares detaļas var grupēt divās drupās. Pirmajai grupai pieskaitāmi īpaši risinājumi, kuri konkrētā mājā jāveic tikai reizi. Tie, protams, ir svarīgi, var būt sarežģīti, iespējams, pat ļoti sarežģīti, tomēr, ievērojot to ekskluzivitāti, tos risināt sistēmiski ir sarežģīti. Turklāt pat tad, ja tie nav izpildīti vislabākajā kvalitātē, interjerā tie var būt nepamanāmi. 

Pavisam citādi ir ar otrajai grupai pieskaitāmajiem risinājumiem, kuri tiek izmantoti īpaši bieži, piemēram, ģipškartona plākšņu savienojuma vietu apdare. Parastā ģimenes mājā to ir desmitiem metru. Savienojumu apdare aizņem bezgala daudz laika, nepieciešamas iemaņas un precizitāte. Ja savienojuma vietu apdare veikta nepareizi vai nolaidīgi, tiek sabojāts viss interjers. Lai tā nenotiktu, savienojumam jābūt gludam, jāiztur slodzes starp plāksnēm, kas rodas konstrukciju iedarbības dēļ, piem., pažobeles, kā arī jāveido izcila iekšējā apdare. Protams, to var atrisināt vairākos veidos, gūstot labākus vai sliktākus rezultātus. Mūsdienās var iegādāties armējamos sietiņus, flizelīna un papīra lentes, kā arī populārās amerikāņu špaktelēšanas lentes. Izvēloties vienu vai otru lēmumu, uzdevums tiks veikts labāk vai sliktāk. Vispirms jūsu uzmanībai piedāvājam divus “Siniat” produktus – “Comfort un Connect lentes. Lentes izgatavotas no plastmasas, tāpēc tās, salīdzinot ar iepriekš minētajām, var izmantot īpaši mitrās telpās. Tās ir izturīgas pret uguni (diemžēl par papīra un flizelīna lentēm nevar teikt) un ļoti izturīgas pret mehāniskiem bojājumiem. Pret bojājumiem īpaši izturīgs ir flizelīns, visi citi materiāli atpaliek. 

Modernas Siniat lentes
Modernas Siniat lentes

Comfort lente paredzēta stūru (kā iekšējo, tā ārējo) nostiprināšanai, bet lenteConnect – gludiem savienojumiem. Tie ir ļoti moderni kompozīti produkti, kuru atbalsta serde ir elastīga, bet baltā folija ir izturīga pret plaisāšanu. Lentes papildina viena otru un veido sistēmu, pateicoties kurai ir daudz vieglāk veikt ģipškartona plākšņu apdares darbus un nodrošina labu vizuālo izskatu. Plašāk par šīm lentēm. Ļoti svarīga ir krāsa – pēc nošpaktelēšanas to nedrīkst redzēt, tai jābūt viegli pārklājamai ar jebkādu izvēlēto iekšējās apdares krāsu. Tieši tāpēc baltā krāsa ir ideāla. Svarīgs ir ārējais aizsargpārklājums. Lente pārklāta ar smalki sagrieztu tekstila materiālu, stingri saķērusies ar serdi, tāpēc to var pārklāt ar dažādu veidu špakteļmasām un nokrāsot, nodrošinot stingru saķeri. Nozīmīgas ir arī citas īpašības – it īpaši izturīgums un elastība. Ļoti labi notur slodzes un izcili pasargā ģipškartona plāksnes no plaisāšanas. Lai viss būtu ideāli, vēl vajadzīgi nevainojami gludi un precīzi nolīdzināti stūri. Glābj tas, ka lentes ir plānas – savienojumu izlīdzināšanai paredzētā lente “Connectir tikai 0,25–0,35 mm bieza, tā ir daudz plānāka salīdzinot, piemēram, ar pašām populārākajām amerikāņu lentēm. Visus darbus var veikt daudz ātrāk un vieglāk, it īpaši savienojot nogrieztas malas.  

Atliek iekšējie un ārējie stūri, citiem vārdiem sakot, apdares Ahilleja papēdis. Ideāls 90 grādu leņķis ir daudzu darbu izpildītāju sapnis. Izmantojot Comfortlenti, tas izdodas neparasti viegli. Lente ir īpaši stabila, tāpēc viegli izveidot jebkādu vēlamo stūra leņķi. Tas ir daudz ātrāks montēšanas risinājums, izturīgāks pret bojājumiem un vieglāk labojams, salīdzinot ar tradicionālo alumīnija leņķdzelzi kopā ar stikla šķiedras lenti. 

SINIAT “Connect un Comfort lentes pat ļoti  sarežģītus darbus, piemēram, interjera iekšējo apdari tuvina ideālam, vienlaikus ietaupot laiku. Šāds risinājums ir arī ilgmūžīgs, tas nozīmē, ka ilgi nevajadzēs veikt remontu vai atteikties no telpu lietošanas. Ar laiku atmaksājas arī nedaudz lielākās šāda risinājuma izmaksas. Pēc darbu izpildītāju teikā, izvēloties SINIAT “Connect un “Comfort lentes, ēkā, kas jau tiek izmantota, pat nenākas atgriezties, lai veiktu garantijas remontus. 

Sazinieties ar mums tūlīt!

PALĪDZĪBA JŪSU PROJEKTAM

Sazinieties ar mums tūlīt!

Neesat droši par to, kuru cementa plāksni jums vajadzētu izvēlēties jūsu projektam, vai arī vēlaties iegūt papildu informāciju?

Sazinieties ar mūsu tehniskajiem padomdevējiem.

LŪDZIET TEHNISKO PALĪDZĪBU TŪLĪT >

Praktiski padomi

Izlasiet vairāk par katru no cementa plāksnēm un izvēlieties to, kura vislabāk der jūsu projektam.