SAUSO BŪVMATERIĀLU SPECIĀLISTS

“Siniat” ražo sausā apmetuma produktus un sistēmas starpsienām, griestiem, sienu apšuvumam un apšūšanai no ārpuses. Mūsu produktus izmanto gan mazie būvuzņēmēji, gan slavenākie arhitekti un būvuzņēmumi valstī.

VEIDOJAM TO, KĀ CILVĒKI BŪVĒ UN DZĪVO

Tā kā esam galvenais piegādes partneris tūkstošiem būvprojektu visā pasaulē, mēs ražojam vislabākos sausā apmetuma materiālus, kas palīdz veidot mājokļus, skolas, slimnīcas un darba vietas sausākas, siltākas, klusākas un drošākas nekā jebkad.

MŪSU PAKALPOJUMS JUMS

Esot nozīmīgs ražotājs būvniecības piegādātāju ķēžu tīklā, nodrošinām piegādi simtiem specializēto izplatītāju un būvizstrādājumu tirgotāju visā pasaulē jau nākamajā dienā.

UZTICAMS PIEGĀDES PARTNERIS

Siniat - Trusted supply partner

UZTICAMS PIEGĀDES PARTNERIS

Mēs piedāvājam plašu produktu klāstu, kas atbilst milzīgajai projektu un to budžeta daudzveidībai, nodrošinot garantētu piegādi klientiem nākamajā dienā. Daudzi no būvniecības sektora visveiksmīgākajiem uzņēmumiem uzticas mūsu produktiem, klientu apkalpošanai un tehniskajām zināšanām, kas paaugstina viņu biznesa konkurētspēju.

TEHNISKĀS ZINĀŠANAS

Siniat - Technical expertise

TEHNISKĀS ZINĀŠANAS

Mūsu tehniskā komanda ir vienmēr pieejama, lai palīdzētu, ja ir jautājumi par kādu no mūsu produktiem un sistēmām. Lielākiem projektiem varam sniegt atbalstu sākotnējā projektēšanas stadijā, turpinot sniegt arī tehnisku atbalstu uzstādīšanas fāzē. Mazākiem projektiem mūsu tīmekļa vietnē ir daudz informācijas un praktisku video, kā arī pieejams atbalsts pa telefonu.

PROJEKTA PLĀNOŠANA UN ATBALSTS

Siniat - Project planning and support

PROJEKTA PLĀNOŠANA UN ATBALSTS

Lielākiem projektiem varam paaugstināt vērtību, sniedzot konsultācijas pirms un pēc būvniecības fāzes, kā arī tās laikā. Sadarbībā ar projekta komandu varam palīdzēt pilnveidot sākotnējo piedāvājumu, atrodot veidus, kā uzlabot estētisko sniegumu vai būvniecības efektivitāti, samazinot būvniecības izmaksas, saīsinot būvdarbu laiku, vai ieteikt veidus, kā samazināt turpmākās uzturēšanas izmaksas.

INOVĀCIJAS

Siniat - About us - Testing and certification

INOVĀCIJAS

“Siniat” var izmantot “Etex” izpētes centru visā pasaulē gūtās atziņas savā labā. Piederība “Etex” garantē to, ka vienmēr varam sniegt mūsu klientiem visinovatīvākos risinājumus. Mēs arī sadarbojamies ar dažādām pētniecības iestādēm un juridiskajām firmām, lai jums sniegtu drošus risinājumus, kas atbilst likumā noteiktajām prasībām būvizstrādājumiem visās valstīs.

ILGTSPĒJĪBA

Siniat - Sustainability

ILGTSPĒJĪBA

Kā ražošanas uzņēmums, mēs apzināmies savu atbildību pret sabiedrību, vidi un cilvēkiem, kas strādā mūsu labā un kopā ar mums. Tādēļ ļoti aktīvi iesaistāmies sociālajā jomā, mudinām savus darbiniekus un partnerus rīkoties atbildīgi ikdienas darbā, tādējādi virzot mūsu uzņēmuma kultūru pretī pārdomātai un ilgtspējīgai resursu pārvaldībai.

APMĀCĪBA

Siniat - Training

APMĀCĪBA

“Siniat” klientiem ir pieejams plašs mācību kursu klāsts, kas viņiem palīdz pēc iespējas labāk izmantot mūsu sausā apmetuma produktus un sistēmas. Mūsu pasniedzēji spēj daudzkārt uzlabot jūsu komandas prasmju klāstu, tajā skaitā nodrošinot profesionālās kvalifikācijas celšanas lekcijas, pamācību video un praktiskās mācības.

KAS MĒS ESAM?

KAS MĒS ESAM?

KAS MĒS ESAM?

“Siniat” ir dibināts 2012. gadā, kad “Etex” globālā uzņēmumu grupa iegādājās “LaFarge Plasterboard”. “Siniat” pieder 35 rūpnīcas visā Eiropā un Vidējos Austrumos, kurās strādā vairāk nekā 3300 darbinieku.

ouR Executive Committee

Robert Boroszko

Robert Boroszko

Robert Boroszko

Head of CEE Region

Adam Monkiewicz

Adam Monkiewicz

Adam Monkiewicz

Country Sales Manager Poland

Marcin Ormanty

Marcin Ormanty

Marcin Ormanty

CEE Supply Chain Manager

Vitaliy Litvinyuk

Vitaliy Litvinyuk

Vitaliy Litvinyuk

Industrial Director

Dorota Kaźmierczak

Dorota Kaźmierczak

Dorota Kaźmierczak

Marketing Director Poland I Innovation Marketing Leader CEE

Bogdan Turbure

Dyrektor techniczny Siniat

Bogdan Turbure

Head of Technical Development CEE

Jarosław Ładny

Fotografia Jarosława Ładnego, HR country Lead

Jarosław Ładny

Country HR Lead

GALVENIE FAKTI PAR MUMS

36

Valstis

35

Rūpnīcas

3300

Darbinieki

800m€

Gada apgrozījums

99%

Gandrīz visi mūsu produkti ir pārstrādājami

PAR “ETEX”

Siniat - About Etex

PAR “ETEX”

“Siniat” ir daļa no “Etex Building Performance” nodaļas, kurā tiek kombinēti divu sausā apmetuma ražotāju uzņēmumu produkti un risinājumi – mūsu pašu un “Promat”. Esam daļa no “Etex” globālās uzņēmumu grupas, kas darbojas visā Eiropā, Āfrikā, Tuvajos un Vidējos Austrumos, kā arī Dienvidamerikā.

Inovatīvi, gudri un efektīvi risinājumi

Pārbaudīti un sertificēti risinājumi

Nodošanās ilgtspējīgai būvniecībai