Uzzināt vairāk

“Siniat” ir viens no vadošajiem iekštelpu un āra sausā apmetuma veidošanas materiālu ražotājiem. Tas ietilpst spēcīgā nozares uzņēmumu grupā “Etex”, kurai pieder 60 dažādi zīmoli. Šī sadarbība ar pārbaudītiem zīmoliem sniedz mums izcilu pieredzes un zināšanu avotu būvniecības nozarē. Tā mums ļauj sniegt augsta līmeņa atbalstu pat vissarežģītākajos projektos, kā arī ļauj ieviest jaunus produktus un būvniecības paņēmienus, ieraugot to efektivitātes potenciālu.

PRODUKTI UN SISTĒMAS

PRODUKTI UN SISTĒMAS

PRODUKTI UN SISTĒMAS

Mēs izstrādājam produktus un sistēmas, kas palīdz padarīt jūsu ēkas siltākas, sausākas, klusākas un drošākas darbam un dzīvei tajās. Mūsu plašais plākšņu un metāla rāmju sistēmu klāsts ir savstarpēji kombinējams, veidojot individuāli pielāgojamus, kvalitatīvus un izmaksu ziņā efektīvus risinājumus ikvienam būvkonstrukcijas tipam.

PIEMĒRI

PIEMĒRI

PIEMĒRI

Uzziniet, kā palīdzam arhitektiem, inženieriem un uzstādītājiem izpildīt vissarežģītāko un daudzveidīgāko būvprojektu prasības, sākot no koncepcijas līdz pat darbu pabeigšanai.

DOKUMENTI

DOKUMENTI

DOKUMENTI

Mūsu Dokumentu krātuvē ir pieejami visi pamatojošie sertifikāti, tehniskās un drošības datu lapas, rokasgrāmatas un citi noderīgas informācijas avoti, kas jums palīdzēs visā specifikāciju noteikšanas, projektēšanas un būvniecības procesā.

PAR “SINIAT”

SAUSO BŪVMATERIĀLU SPECIĀLISTS

“Siniat” ir vadošais iekštelpu un ārtelpu sauso būvmateriālu ražotājs. Tā kā esam daļa no “Etex” – lielas nozares grupas, kuras portfelī ir vairāk nekā 60 zīmolu visā pasaulē – mums ir plašas zināšanas par būvniecības nozari. Tieši šīs zināšanas mums ļauj palīdzēt mūsu partneriem un klientiem, kā arī turpināt veikt ieguldījumus inovāciju radīšanā un veidā, kā cilvēki būvē un dzīvo.

Atklājiet “Siniat”

Inovatīvi, gudri un efektīvi risinājumi

Pārbaudīti un sertificēti risinājumi

Nodošanās ilgtspējīgai būvniecībai