Izplatītājs

Pāriet Uz:

UZTICAMS PIEGĀDES PARTNERIS

Piedāvājam plašu izstrādājumu izvēli, kas atbilst dažādām projekta un budžeta prasībām, bet mūsu izplatītājiem garantējam visātrāko piegādi (maks. 48 h). Mūsu pārdošanas un klientu apkalpošanas nodaļas ik dienu palīdz mūsu klientiem un sniedz viņiem nepieciešamo dokumentāciju un tehnisko informāciju.

ATBALSTS JŪSU VAJADZĪBĀM

Mūsu tehniskā komanda vienmēr ir Jūsu rīcībā. Esam vienmēr gatavi palīdzēt, ja ir jautājumi par mūsu izstrādājumiem un sistēmām. Atbalstām būvniecības projektus katrā piegādes ķēdes posmā, sākot ar izstrādājumu specifikāciju, izplatīšanu un beidzot ar uzstādīšanu. Daudzi no labākajiem būvniecības sektora uzņēmumiem tic, ka, pateicoties mūsu piedāvātajiem risinājumiem un uzkrātajām tehniskajām zināšanām, kā arī pateicoties augstajam klientu apkalpošanas līmenim, gūstam konkurences priekšrocības.

APMĀCĪBAS

Mūsu mērķis ir nodrošināt, lai mūsu izplatītāji varētu atbildīgi sniegt atbilstošu palīdzību saviem klientiem, tāpēc piedāvājam dažādas apmācības, kuras notiek pārdošanas punktos, tādos kā “Siniat” apmācību centrā. Organizējam apmācības tirgotājiem un darbuzņēmējiem.

PALĪDZĪBA MŪSU SPECIĀLISTIEM

Klientu apkalpošana
Klientu tehniskais konsultants tirdzniecība
Literatūra
Produktu cenas