ŽEŠOVAS POLITEHNISKAIS INSTITŪTS

Key facts & challenges

shortDescription
Žešovas Politehniskā Institūta Didaktikas un Konferenču Centrs ir viens no vismūsdienīgākajiem šāda tipa objektiem Polijā. Tas ir arī Žešovas infrastruktūras ļoti dinamiskās attīstības simbols, kas dažu gadu laikā ir kļuvis par svarīgu un atraktīvu akademisko centru.
Ēkas Tips
Izglītības iestādes
Project Value
87 mln PLN
Contractor
Skanska
Location
Rzeszów, Polska
country
Poland
impactQuote
“Centra panākumu atslēga ir tā funkcionalitāte. Tam vajadzēja kļūt par kopēju darba vietu studentiem, zinātniskajiem darbiniekiem, kā arī reģionālajiem uzņēmējiem. Pateicoties pārdomātajam interjera dizainam, šo mērķi izdevās sasniegt. Centrā vienlaikus var realizēt vairākus neatkarīgus projektus, nezaudējot darba komfortu.”
impactQuoteAuthor
Mirosław Śliż, Doradca Techniczny Siniat

Project description

Žešovas Politehniskā Institūta pedagoģijas - konferenču un administrācijas - biroju centrs ir iespaidīgs zinātnes centrs, kas atrodas Žešovas Politehniskā institūta pārraudzībā. Vairāk kā 12 000 m2 platību aizņem konferenču un izstāžu telpas, pedagoģiskā un zinātniskā daļa, bibliotēka un administrācijas un biroju komplekss. Neskatoties uz ļoti lielo ekspluatācijas platību, kompleksa vizuālais noformējums ir acij tīkams. Viss pateicoties salīdzinoši zemajai apbūvei, daudzajiem stiklojumiem un mūsdienīgiem ēkas siluetiem. Atpazīstamības elementu un reizē ģeniāli novatorisku klasisko biroja ēku risinājumu piešķir viena no centra daļām, kas pieņēmusi neregulāra kupola formu. Estētiskais veidols ir tikai daļa no panākumu atslēgas. Objekta plānojums ir ļoti funkcionāls, tā lai ēka būtu reāla vieta zināšanu nodošanai starp zinātni un rūpniecību.

Inovatīvi, gudri un efektīvi risinājumi
Pārbaudīti un sertificēti risinājumi
Nodošanās ilgtspējīgai būvniecībai