RONALDA MAKDONALDA MĀJA

Informācija

Apraksts
Komfortabli iekārtots objekts, kurā atrodas 20 mūsdienīgas istabas vairāk nekā 40 apmeklētājiem, kā arī liela virtuve, ēdamistaba, veļas mazgātava, dzīvojamā istaba un noliktavas. Objekts radīts ar domu par to, lai bērnu slimnīcā Krakovā – Prokocim vecāki varētu atbalstīt savus bērnus viņu grūtās un ilgstošās hospitalizācijas laikā
Ēkas Tips
Viesnīcas
Client
Ronald McDonald Foundation
Celtnieks
Construction Company „SŁAWPOL” Sp. z o.o.
Subcontractor
Construction Services Andrzej Suchan
Pilsēta
Kraków
Valsts
Poland
shortInstallDescription
Kopā ar Siniat mēs esam sasnieguši iecerēto.
installQuoteAuthor
Arhitekt PMJ Dtoeos
impactQuote
"Investīcijai bija nepieciešami materiāli, naudas līdzekļi un darbs. Katrs ziedotājs palīdzēja kā varēja. Mājas atvēršana ir tik tiešām liela laime. Visiem, kas palīdzēja tās būvniecībā, šis ir ļoti īpašs brīdis. Mēs esam to paveikuši!"
impactQuoteAuthor
Katarzyna Nowakowska, Vykdantysis direktorius Fundacja Ronalda McDonalda, Polska

Projekta apraksts

Kad ārstu – entuziastu grupa no Filadelfijas 1974. gadā izdomāja būvēt slimnīcai piederošo MĀJU TĀLU NO MĀJĀM, mērķis izrādījās cēls, bet plāns ļoti nedrošs – hroniski slimu bērnu vecākiem paredzēta viesnīciņa, lai vecāki bērnu hospitalizācijas laikā ar saviem lolojumiem varētu pavadīt katru mīļu dienu.

Šodien, pateicoties Ronalda Makdonalda fonda atbalstam, pasaulē jau ir vairāki simti šāda tipa māju. 2015. gada 14. oktobrī,Bērnu klīniskā universitātes slimnīcā Krakovas Prokocima kvartālā, ekspluatācijā tika nodota pirmā šāda tipa māja Polijā.

Ronalda Makdonalda māja ir ērti iekārtots objekts ar 20 modernām istabām, kas paredzētas 40 personām, kā arī lielu virtuvi, ēdamzāli, veļas mazgātavu, viesistabu un noliktavas telpām. Viss tādēļ, lai vecāki varētu atbalstīt savus bērnus grūtajā un ilgstošajā uzturēšanās laikā slimnīcā.

Inovatīvi, gudri un efektīvi risinājumi

Pārbaudīti un sertificēti risinājumi

Nodošanās ilgtspējīgai būvniecībai