Ronalda MakDonalda Māja

Cracow, Poland
Pāriet Uz:

  • Viesnīcas
  • Ronalda MakDonalda fonds
  • Przedsiębiorstwo Budowlane „SŁAWPOL” Sp. z o.o.
  • Usługi Budowlane Andrzej Suchan
  • 10/14/2015

Kad ārstu – entuziastu grupa no Filadelfijas 1974. gadā izdomāja būvēt slimnīcai piederošo MĀJU TĀLU NO MĀJĀM, mērķis izrādījās cēls, bet plāns ļoti nedrošs – hroniski slimu bērnu vecākiem paredzēta viesnīciņa, lai vecāki bērnu hospitalizācijas laikā ar saviem lolojumiem varētu pavadīt katru mīļu dienu.

Šodien, pateicoties Ronalda Makdonalda fonda atbalstam, pasaulē jau ir vairāki simti šāda tipa māju. 2015. gada 14. oktobrī,Bērnu klīniskā universitātes slimnīcā Krakovas Prokocima kvartālā, ekspluatācijā tika nodota pirmā šāda tipa māja Polijā.

Ronalda Makdonalda māja ir ērti iekārtots objekts ar 20 modernām istabām, kas paredzētas 40 personām, kā arī lielu virtuvi, ēdamzāli, veļas mazgātavu, viesistabu un noliktavas telpām. Viss tādēļ, lai vecāki varētu atbalstīt savus bērnus grūtajā un ilgstošajā uzturēšanās laikā slimnīcā.

Siniat Dom Ronalda McDonalda Nida Start Nida Finisz

Šis projekts ir bijis liels izaicinājums telpu akustisko prasību ziņā. Ar Siniat mums izdevās sasniegt izvirzītos mērķus.

Siniat Dom Ronalda McDonalda Nida Start Nida Finisz

Kopā ar Siniat mēs esam sasnieguši iecerēto.

ArchitektPMJ Dtoeos

"Investīcijai bija nepieciešami materiāli, naudas līdzekļi un darbs. Katrs ziedotājs palīdzēja kā varēja. Mājas atvēršana ir tik tiešām liela laime. Visiem, kas palīdzēja tās būvniecībā, šis ir ļoti īpašs brīdis. Mēs esam to paveikuši!"

Katarzyna Nowakowska, Dyrektor Wykonawczy
Fundacja Ronalda McDonalda, Polska

Siniat Pie Jums